210-10ESFD
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 210-10ESFD
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
Arkusze danych: 210-10ESFD.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 210-10ESFD
Part Number 210-10ESFD Producent CTS Electronic Components
Opis SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 112222 pcs Arkusz danych 210-10ESFD.pdf
Zmywalny No napięcie znamionowe 20VDC
Termination Style PC Pin Seria 210
Smoła 0.100" (2.54mm), Full Opakowania Tube
Inne nazwy 210010ESFD
21010ESFD
210B010ESFD
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Liczba biegunów 10 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Trwałość mechaniczna -
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Długość 1.058" (26.87mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość nad forum 0.204" (5.18mm)
cechy Epoxy Sealed Terminals Życie elektryczne 1,000 Cycles
szczegółowy opis Dip Switch SPST 10 Position Through Hole Slide (Standard) Actuator 100mA 20VDC Aktualna ocena 100mA
Materiał styków Beryllium Copper Kontakt Finish Gold
Obwód SPST Body Material -
Typ urządzenia uruchamiającego Slide (Standard) Poziom siłownik Raised
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
210-10ESF
210-10ESF
Producenci: CTS Electronic Components
Opis: SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V