209-12MSFD
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 209-12MSFD
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
Arkusze danych: 209-12MSFD.pdf
1005 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 209-12MSFD
Part Number 209-12MSFD Producent CTS Electronic Components
Opis SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 76093 pcs Arkusz danych 209-12MSFD.pdf
Zmywalny No napięcie znamionowe 20VDC
Termination Style PC Pin Seria 209
Smoła 0.100" (2.54mm), Full Opakowania Tube
Inne nazwy 209012MSFD
20912MSFD
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Liczba biegunów 12 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Trwałość mechaniczna -
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Długość 1.258" (31.95mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość nad forum 0.190" (4.83mm)
cechy Epoxy Sealed Terminals Życie elektryczne 2,000 Cycles
szczegółowy opis Dip Switch SPST 12 Position Through Hole Slide (Standard) Actuator 100mA 20VDC Aktualna ocena 100mA