201XR254B
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
201XR254B Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 201XR254B
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu TRIMMER 250KOHM 0.2W PC PIN SIDE
Arkusze danych: 201XR254B.pdf
1200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 201XR254B
Part Number 201XR254B Producent CTS Electronic Components
Opis TRIMMER 250KOHM 0.2W PC PIN SIDE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 188868 pcs Arkusz danych 201XR254B.pdf
Tolerancja ±20% Termination Style PC Pins
Współczynnik temperaturowy - Rozmiar / Wymiar Rectangular - 0.594" x 0.734" Face x 0.734" H (15.10mm x 18.64mm x 18.64mm)
Seria 201 Materiał rezystancyjne Carbon
Tryb panel 250 kOhms Moc (W) 0.2W, 1/5W
Opakowania Bulk Inne nazwy X201R254B
Liczba zwojów 1 Rodzaj mocowania Through Hole
szczegółowy opis 250 kOhms 0.2W, 1/5W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Carbon 1 Turn Side Adjustment Typ regulacji Side Adjustment