201UR102B
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
201UR102B Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 201UR102B
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu TRIMMER 1K OHM 0.25W PC PIN TOP
Arkusze danych: 201UR102B.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 201UR102B
Part Number 201UR102B Producent CTS Electronic Components
Opis TRIMMER 1K OHM 0.25W PC PIN TOP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 222329 pcs Arkusz danych 201UR102B.pdf
Tolerancja ±20% Termination Style PC Pins
Współczynnik temperaturowy - Rozmiar / Wymiar Rectangular - 0.594" x 0.734" Face x 0.220" H (15.10mm x 18.64mm x 5.60mm)
Seria 201 Materiał rezystancyjne Carbon
Tryb panel 1 kOhms Moc (W) 0.25W, 1/4W
Opakowania Bulk Inne nazwy U201R102B
Liczba zwojów 1 Rodzaj mocowania Through Hole
szczegółowy opis 1 kOhms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Carbon 1 Turn Top Adjustment Typ regulacji Top Adjustment