193-10MSRN
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 193-10MSRN
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu SWITCH PIANO DIP SPST 50MA 24V
Arkusze danych: 193-10MSRN.pdf
350 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 193-10MSRN
Part Number 193-10MSRN Producent CTS Electronic Components
Opis SWITCH PIANO DIP SPST 50MA 24V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 63577 pcs Arkusz danych 193-10MSRN.pdf
Zmywalny No napięcie znamionowe 24VDC
Termination Style Gull Wing Seria 193
Smoła 0.100" (2.54mm), Full Opakowania Tape & Reel (TR)
Inne nazwy 193-010MSRN
193010MSRN
19310MSRN
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Liczba biegunów 10 Rodzaj mocowania Surface Mount, Right Angle
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Trwałość mechaniczna -
Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks Długość 1.086" (27.58mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość nad forum 0.359" (9.12mm)
cechy Epoxy Sealed Terminals Życie elektryczne 7,000 Cycles
szczegółowy opis Dip Switch SPST 10 Position Surface Mount, Right Angle Piano Actuator 50mA 24VDC Aktualna ocena 50mA