RTAP3ES11W25FS
C&KC&K
C&K
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RTAP3ES11W25FS
Producent / marka: C&K
Opis produktu SWITCH ROTARY 11POS 150MA 60V
Arkusze danych: RTAP3ES11W25FS.pdf
480 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RTAP3ES11W25FS
Part Number RTAP3ES11W25FS Producent C&K
Opis SWITCH ROTARY 11POS 150MA 60V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 10566 pcs Arkusz danych RTAP3ES11W25FS.pdf
Napięcie znamionowe - DC 60V Napięcie znamionowe - AC 60V
Termination Style PC Pin Seria RTA
Wycięcie w panelu Wymiary - Siła robocza 5.099gfm
Liczba biegunów 11 Liczba Polaków na pokład -
Ilość Talii 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Indeks Zatrzymuje się Fixed
cechy - szczegółowy opis Rotary Switch 11 Position BCD with Complement 150mA (AC/DC) 60VAC Through Hole
Głębia za panelem 12.60mm Aktualna ocena 150mA (AC/DC)
Kontakt Timing Non-Shorting (BBM) Materiał styków Brass
Kontakt Finish Silver Obwód w Talii BCD with Complement
Kąt Rzut 30° Typ urządzenia uruchamiającego Flatted (6mm Dia)
Długość siłownika 25.00mm