7405TPCGE
C&KC&K
C&K
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 7405TPCGE
Producent / marka: C&K
Opis produktu SWITCH TOGGLE 4PDT 5A 120V
Arkusze danych: 7405TPCGE.pdf
25 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 7405TPCGE
Part Number 7405TPCGE Producent C&K
Opis SWITCH TOGGLE 4PDT 5A 120V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3521 pcs Arkusz danych 7405TPCGE.pdf
Napięcie znamionowe - DC 28V Napięcie znamionowe - AC 120V
Termination Style PC Pin funkcji przełącznika Mom-Off-Mom
Seria 7000 Wycięcie w panelu Wymiary Circular - 11.91mm Dia
Opakowania Bulk temperatura robocza -30°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Panel Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Stopień ochrony - Oświetlenie Napięcie (nominalna) -
Oświetlenie typ, kolor - Oświetlenie Non-Illuminated
cechy Epoxy Sealed Terminals Życie elektryczne 40,000 Cycles
szczegółowy opis Toggle Switch 4PDT Panel Mount Aktualna ocena 5A (AC/DC)
Obwód 4PDT tuleja wątek 15/32-32
Typ urządzenia uruchamiającego Anti-Rotation siłownik Materiał Brass, Chrome Plated
Długość siłownika 17.45mm
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
7405T2PAV2QE
7405T2PAV2QE
Producenci: C&K
Opis: SWITCH TOGGLE 4PDT 5A 120V
Na stanie: 4158 pcs
Pobieranie: 7405T2PAV2QE.pdf
RFQ
7405TZQI
7405TZQI
Producenci: C&K
Na stanie: 3111 pcs
Pobieranie: 7405TZQI.pdf
RFQ
7405W 0601000
7405W 0601000