XT3585-3R0567-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
XT3585-3R0567-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: XT3585-3R0567-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu CAP EDLC 555F 3.0V SNAP IN
Arkusze danych: XT3585-3R0567-R.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje XT3585-3R0567-R
Part Number XT3585-3R0567-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis CAP EDLC 555F 3.0V SNAP IN Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2523 pcs Arkusz danych XT3585-3R0567-R.pdf
Napięcie - znamionowe 3V Tolerancja -5%, +20%
Zakończenie PC Pins Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria PowerStor XT Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Inne nazwy 283-4792
XT3585-3R0567-R-ND
temperatura robocza -40°C ~ 65°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Żywotność @ Temp. 1500 Hrs @ 65°C Główny odstęp 0.886" (22.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 3.484" (88.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.6 mOhm szczegółowy opis 555F (EDLC) Supercapacitor 3V Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 2.6 mOhm 1500 Hrs @ 65°C
Pojemność 555F
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
XT374S15
XT374S15
Producenci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 115V
Na stanie: 16901 pcs
Pobieranie: XT374S15.pdf
RFQ
XT350A
XT350A
Producenci: Hamlin / Littelfuse
Opis: GDT 350V THROUGH HOLE