UP0.4UC-6R8-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UP0.4UC-6R8-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FIXED IND 6.8UH 1.4A 130 MOHM
Arkusze danych: UP0.4UC-6R8-R.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UP0.4UC-6R8-R
Part Number UP0.4UC-6R8-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 6.8UH 1.4A 130 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 101226 pcs Arkusz danych UP0.4UC-6R8-R.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Zastawianie Unshielded Seria UNI-PAC™ 0.4UC
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
Inne nazwy UP0-4UC-6R8-R temperatura robocza -25°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń - Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 6.8µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.115" (2.92mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 45MHz szczegółowy opis 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 1.4A 130 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 130 mOhm Max Aktualna ocena 1.4A
Obecny - Nasycenie 1.2A