TR2/6125FF375-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
TR2/6125FF375-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TR2/6125FF375-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FUSE BRD MNT 375MA 125VAC 72VDC
Arkusze danych: TR2/6125FF375-R.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje TR2/6125FF375-R
Part Number TR2/6125FF375-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis FUSE BRD MNT 375MA 125VAC 72VDC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5577 pcs Arkusz danych TR2/6125FF375-R.pdf
Napięcie znamionowe - DC 72V Napięcie znamionowe - AC 125V
Rozmiar / Wymiar 0.240" L x 0.107" W x 0.107" H (6.10mm x 2.72mm x 2.72mm) Seria 6125FF
Czas odpowiedzi Fast Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2410 (6125 Metric) Inne nazwy TR2-6125FF375-R
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Typ bezpiecznika Board Mount (Cartridge Style Excluded) Aktualna ocena 375mA
Kolor - Zdolność @ Napięcie znamionowe 50A