TR/3216FF750-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
TR/3216FF750-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TR/3216FF750-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FUSE BOARD MNT 750MA 32VAC 63VDC
Arkusze danych: TR/3216FF750-R.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TR/3216FF750-R
Part Number TR/3216FF750-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis FUSE BOARD MNT 750MA 32VAC 63VDC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 160630 pcs Arkusz danych TR/3216FF750-R.pdf
Napięcie znamionowe - DC 63V Napięcie znamionowe - AC 32V
Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W x 0.035" H (3.20mm x 1.60mm x 0.89mm) Seria Chip 3216FF
Czas odpowiedzi Fast Opakowania Original-Reel®
Package / Case 1206 (3216 Metric) Inne nazwy 283-2540-6
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Temperatura topnienia I²t 0.0053
Typ bezpiecznika Board Mount (Cartridge Style Excluded) Odporność na zimno DC 0.54 Ohms
Aktualna ocena 750mA Kolor -
Zdolność @ Napięcie znamionowe 50A Zatwierdzenia CSA, UL