TR/3216FF1.25-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
TR/3216FF1.25-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TR/3216FF1.25-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FUSE BOARD MNT 1.25A 32VAC 63VDC
Arkusze danych: TR/3216FF1.25-R.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TR/3216FF1.25-R
Part Number TR/3216FF1.25-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis FUSE BOARD MNT 1.25A 32VAC 63VDC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 155252 pcs Arkusz danych TR/3216FF1.25-R.pdf
Napięcie znamionowe - DC 63V Napięcie znamionowe - AC 32V
Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W x 0.035" H (3.20mm x 1.60mm x 0.89mm) Seria Chip 3216FF
Czas odpowiedzi Fast Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric) Inne nazwy 283-2542-2
TR-3216FF1-25-R
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Temperatura topnienia I²t 0.046
Typ bezpiecznika Board Mount (Cartridge Style Excluded) Odporność na zimno DC 0.17 Ohms
Aktualna ocena 1.25A Kolor -
Zdolność @ Napięcie znamionowe 50A Zatwierdzenia CSA, UL