SDH3812-3R3-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SDH3812-3R3-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FIXED IND 3.3UH 1.14A 177 MOHM
Arkusze danych: 1.SDH3812-3R3-R.pdf2.SDH3812-3R3-R.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje SDH3812-3R3-R
Part Number SDH3812-3R3-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 3.3UH 1.14A 177 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4865 pcs Arkusz danych 1.SDH3812-3R3-R.pdf2.SDH3812-3R3-R.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
Zastawianie Shielded Seria SDH3812
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń Ferrite
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 3.3µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.047" (1.20mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 1.14A 177 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 177 mOhm Max Aktualna ocena 1.14A
Obecny - Nasycenie 1.6A