SD8350-6R8-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD8350-6R8-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SD8350-6R8-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FIXED IND 6.8UH 3.9A 25 MOHM SMD
Arkusze danych: SD8350-6R8-R.pdf
750 pcs
1500 pcs
3750 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SD8350-6R8-R
Part Number SD8350-6R8-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 6.8UH 3.9A 25 MOHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 76813 pcs Arkusz danych SD8350-6R8-R.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±30%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.374" L x 0.327" W (9.50mm x 8.30mm)
Zastawianie Shielded Seria SD8350
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
Inne nazwy 513-1502-2
SD83506R8R
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 6.8µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.118" (3.00mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 3.9A 25 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 25 mOhm Max Aktualna ocena 3.9A
Obecny - Nasycenie 4.4A
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
SD840-B
SD840-B
Producenci: Diodes Incorporated
Opis: DIODE SCHOTTKY 40V 8A AXIAL
Na stanie: 6033 pcs
Pobieranie:
RFQ
SD8350-470-R
SD8350-470-R
Producenci: Bussmann (Eaton)
Opis: FIXED IND 47UH 1.3A 150 MOHM SMD
Na stanie: 79679 pcs
Pobieranie: SD8350-470-R.pdf
RFQ
SD845-T
SD845-T
Opis: DIODE SCHOTTKY 45V 8A DO201AD
Pobieranie: SD845-T.pdf
SD8350-4R7-R
SD8350-4R7-R
Producenci: Bussmann (Eaton)
Opis: FIXED IND 4.7UH 4.1A 22 MOHM SMD
Pobieranie: SD8350-4R7-R.pdf
SD840-T
SD840-T
Opis: DIODE SCHOTTKY 40V 8A DO201AD
Pobieranie: SD840-T.pdf
Opis: FIXED IND 22UH 1.8A 75 MOHM SMD
Pobieranie: SD8350-220-R.pdf
Opis: FIXED IND 33UH 1.4A 125 MOHM SMD
SD860-B
SD860-B
Opis: DIODE SCHOTTKY 60V 8A AXIAL
Pobieranie:
Opis: FIXED IND 68UH 1A 240 MOHM SMD
SD8350-1R8-R
SD8350-1R8-R
Opis: FIXED IND 1.8UH 5.5A 14 MOHM SMD
Pobieranie: SD8350-1R8-R.pdf
SD860-T
SD860-T
Opis: DIODE SCHOTTKY 60V 8A DO201AD
Pobieranie: SD860-T.pdf
SD8350-3R9-R
SD8350-3R9-R
Opis: FIXED IND 3.9UH 4.5A 19 MOHM SMD
Pobieranie: SD8350-3R9-R.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...