SD8328-4R7-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD8328-4R7-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SD8328-4R7-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FIXED IND 4.7UH 4.5A 24.7 MOHM
Arkusze danych: SD8328-4R7-R.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SD8328-4R7-R
Part Number SD8328-4R7-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 4.7UH 4.5A 24.7 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 68736 pcs Arkusz danych SD8328-4R7-R.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±30%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.374" L x 0.327" W (9.50mm x 8.30mm)
Zastawianie Shielded Seria SD8328
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Original-Reel® Package / Case Nonstandard
Inne nazwy 513-1492-6 temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 4.7µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.118" (3.00mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 4.5A 24.7 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 24.7 mOhm Max Aktualna ocena 4.5A
Obecny - Nasycenie 3.6A