SD7030-820-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SD7030-820-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FIXED IND 81.4UH 820MA 390 MOHM
Arkusze danych: SD7030-820-R.pdf
1500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SD7030-820-R
Part Number SD7030-820-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 81.4UH 820MA 390 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 68661 pcs Arkusz danych SD7030-820-R.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±30%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Zastawianie Shielded Seria SD7030
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń Ferrite
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 81.4µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.118" (3.00mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 81.4µH Shielded Wirewound Inductor 820mA 390 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 390 mOhm Max
Aktualna ocena 820mA Obecny - Nasycenie 600mA
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
SD74
SD74
Producenci: Apex Tool Group
Opis: DISPENSER BOTTLE 2OZ WITH BRUSH
Na stanie: 8010 pcs
Pobieranie:
RFQ
SD7030-6R0-R
SD7030-6R0-R
Producenci: Bussmann (Eaton)
Opis: FIXED IND 5.8UH 2.8A 35 MOHM SMD