SD3812-1R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SD3812-1R2-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FIXED IND 1.2UH 1.71A 66 MOHM
Arkusze danych: SD3812-1R2-R.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje SD3812-1R2-R
Part Number SD3812-1R2-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 1.2UH 1.71A 66 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4350 pcs Arkusz danych SD3812-1R2-R.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±15%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Zastawianie Shielded Seria SD38
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń Ferrite
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 1.2µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.047" (1.20mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 1.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.71A 66 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 66 mOhm Aktualna ocena 1.71A
Obecny - Nasycenie 2.33A