SD3118-1R5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD3118-1R5-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SD3118-1R5-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FIXED IND 1.5UH 1.81A 51 MOHM
Arkusze danych: SD3118-1R5-R.pdf
4100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SD3118-1R5-R
Part Number SD3118-1R5-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 1.5UH 1.81A 51 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 86535 pcs Arkusz danych SD3118-1R5-R.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±30%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm)
Zastawianie Shielded Seria SD3118
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń Ferrite
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 1.5µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.071" (1.80mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 1.81A 51 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 51 mOhm
Aktualna ocena 1.81A Obecny - Nasycenie 2.42A