SD20-4R7-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD20-4R7-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SD20-4R7-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FIXED IND 4.7UH 2.05A 61.2 MOHM
Arkusze danych: SD20-4R7-R.pdf
2900 pcs
5800 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SD20-4R7-R
Part Number SD20-4R7-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 4.7UH 2.05A 61.2 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 71615 pcs Arkusz danych SD20-4R7-R.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Zastawianie Shielded Seria SD
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
Inne nazwy 283-3653-2
SD20-4R7
SD20-4R7-ND
SD20-4R7-R-ND
SD204R7R
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 4.7µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.079" (2.00mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 2.05A 61.2 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 61.2 mOhm Aktualna ocena 2.05A
Obecny - Nasycenie 1.33A