SD10-3R3-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD10-3R3-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SD10-3R3-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FIXED IND 3.3UH 1.24A 107.8 MOHM
Arkusze danych: SD10-3R3-R.pdf
3800 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SD10-3R3-R
Part Number SD10-3R3-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 3.3UH 1.24A 107.8 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 78341 pcs Arkusz danych SD10-3R3-R.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Zastawianie Shielded Seria SD
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
Inne nazwy 513-1170-2
SD10-3R3
SD10-3R3-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 3.3µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.039" (1.00mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 1.24A 107.8 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 107.8 mOhm Aktualna ocena 1.24A
Obecny - Nasycenie 1.31A