RL1218-101-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RL1218-101-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FIXED IND 100UH 2.31A 102 MOHM
Arkusze danych: RL1218-101-R.pdf
800 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RL1218-101-R
Part Number RL1218-101-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 100UH 2.31A 102 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 63696 pcs Arkusz danych RL1218-101-R.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.480" Dia (12.20mm)
Zastawianie Unshielded Seria RL1218
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Radial
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń Ferrite
Częstotliwość indukcyjności - test 10kHz Indukcyjność 100µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.709" (18.00mm) Częstotliwość - samorezonansowa 3MHz
szczegółowy opis 100µH Unshielded Wirewound Inductor 2.31A 102 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 102 mOhm Max
Aktualna ocena 2.31A Obecny - Nasycenie 3.16A