MPIA4040R2-6R8-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPIA4040R2-6R8-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MPIA4040R2-6R8-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FIXED IND 6.8UH 1.8A 158 MOHM
Arkusze danych: MPIA4040R2-6R8-R.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MPIA4040R2-6R8-R
Part Number MPIA4040R2-6R8-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 6.8UH 1.8A 158 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4142 pcs Arkusz danych MPIA4040R2-6R8-R.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm)
Zastawianie Shielded Seria MPIA4040
oceny AEC-Q200 P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń Metal Composite
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 6.8µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.059" (1.50mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 1.8A 158 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 158 mOhm Max Aktualna ocena 1.8A
Obecny - Nasycenie 3.4A