MPIA4020V2-150-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPIA4020V2-150-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MPIA4020V2-150-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FIXED IND 15UH 1.5A 384 MOHM SMD
Arkusze danych: MPIA4020V2-150-R.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MPIA4020V2-150-R
Part Number MPIA4020V2-150-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 15UH 1.5A 384 MOHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 74429 pcs Arkusz danych MPIA4020V2-150-R.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.195" L x 0.165" W (4.95mm x 4.20mm)
Zastawianie Shielded Seria MPIA40-V2
oceny AEC-Q200 P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2-SMD, J-Lead
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń Metal Composite
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 15µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.079" (2.00mm) Częstotliwość - samorezonansowa 13MHz
szczegółowy opis 15µH Shielded Wirewound Inductor 1.5A 384 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 384 mOhm Max
Aktualna ocena 1.5A Obecny - Nasycenie 1.8A