MPIA4015V2-3R3-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPIA4015V2-3R3-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MPIA4015V2-3R3-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FIXED IND 3.3UH 3A 92 MOHM SMD
Arkusze danych: MPIA4015V2-3R3-R.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MPIA4015V2-3R3-R
Part Number MPIA4015V2-3R3-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 3.3UH 3A 92 MOHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 71342 pcs Arkusz danych MPIA4015V2-3R3-R.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.195" L x 0.165" W (4.95mm x 4.20mm)
Zastawianie Shielded Seria MPIA40-V2
oceny AEC-Q200 P @ Częstotliwość -
Opakowania Original-Reel® Package / Case 2-SMD, J-Lead
Inne nazwy 283-4723-6 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Metal Composite Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 3.3µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.059" (1.50mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 31MHz szczegółowy opis 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 3A 92 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 92 mOhm Max Aktualna ocena 3A
Obecny - Nasycenie 3.2A