MPI2520R0-1R5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPI2520R0-1R5-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MPI2520R0-1R5-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FIXED IND 1.5UH 2.4A 96 MOHM SMD
Arkusze danych: MPI2520R0-1R5-R.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MPI2520R0-1R5-R
Part Number MPI2520R0-1R5-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 1.5UH 2.4A 96 MOHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4634 pcs Arkusz danych MPI2520R0-1R5-R.pdf
Rodzaj Multilayer Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Zastawianie Shielded Seria MPI2520
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Cut Tape (CT) Package / Case 1008 (2520 Metric)
Inne nazwy 283-4472-1 temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Metal Composite Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Częstotliwość indukcyjności - test 1MHz Indukcyjność 1.5µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.039" (1.00mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 1.5µH Shielded Multilayer Inductor 2.4A 96 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 96 mOhm Max
Aktualna ocena 2.4A Obecny - Nasycenie 2.6A