MP2A-8R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MP2A-8R2-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FIXED IND 8.2UH 1.34A 167 MOHM
Arkusze danych: MP2A-8R2-R.pdf
3900 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MP2A-8R2-R
Part Number MP2A-8R2-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 8.2UH 1.34A 167 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 55266 pcs Arkusz danych MP2A-8R2-R.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)
Zastawianie Unshielded Seria MICRO-PAC PLUS™
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
Inne nazwy MP2A-8R2
MP2A-8R2-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Molybdenum Permalloy(MPP) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 8.2µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.071" (1.80mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 8.2µH Unshielded Wirewound Inductor 1.34A 167 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 167 mOhm Aktualna ocena 1.34A
Obecny - Nasycenie 1.54A