HCV1206-R42-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCV1206-R42-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: HCV1206-R42-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FIXED IND 420NH 16A 3.15 MOHM
Arkusze danych: HCV1206-R42-R.pdf
550 pcs
1100 pcs
2750 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje HCV1206-R42-R
Part Number HCV1206-R42-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 420NH 16A 3.15 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 43809 pcs Arkusz danych HCV1206-R42-R.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.480" L x 0.386" W (12.20mm x 9.80mm)
Zastawianie Unshielded Seria HCV1206
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
Inne nazwy 283-4584-2 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 420nH Wysokość - Siedzą (Max) 0.201" (5.10mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 420nH Unshielded Wirewound Inductor 16A 3.15 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 3.15 mOhm Aktualna ocena 16A
Obecny - Nasycenie 42A