HCMA1305-330-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCMA1305-330-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: HCMA1305-330-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FIXED IND 33UH 5.2A 85.5 MOHM
Arkusze danych: HCMA1305-330-R.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje HCMA1305-330-R
Part Number HCMA1305-330-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 33UH 5.2A 85.5 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 64643 pcs Arkusz danych HCMA1305-330-R.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.524" L x 0.480" W (13.30mm x 12.20mm)
Zastawianie Shielded Seria HCMA1305
oceny AEC-Q200 P @ Częstotliwość -
Opakowania Cut Tape (CT) Package / Case Nonstandard
Inne nazwy 283-4552-1 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Iron Powder Standardowy czas oczekiwania producenta 21 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 33µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.197" (5.00mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 33µH Shielded Wirewound Inductor 5.2A 85.5 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 85.5 mOhm Max Aktualna ocena 5.2A
Obecny - Nasycenie 8A