HCMA0703-1R0-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCMA0703-1R0-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: HCMA0703-1R0-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FIXED IND 1UH 11A 10 MOHM SMD
Arkusze danych: HCMA0703-1R0-R.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje HCMA0703-1R0-R
Part Number HCMA0703-1R0-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 1UH 11A 10 MOHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 116829 pcs Arkusz danych HCMA0703-1R0-R.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.280" L x 0.268" W (7.10mm x 6.80mm)
Zastawianie Shielded Seria HCMA0703
oceny AEC-Q200 P @ Częstotliwość -
Opakowania Original-Reel® Package / Case Nonstandard
Inne nazwy 283-4532-6 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Iron Powder Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 1µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.118" (3.00mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 1µH Shielded Wirewound Inductor 11A 10 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 10 mOhm Max Aktualna ocena 11A
Obecny - Nasycenie 22A