HCF1305-1R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCF1305-1R2-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: HCF1305-1R2-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FIXED IND 1.2UH 22A 1.9 MOHM SMD
Arkusze danych: HCF1305-1R2-R.pdf
600 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje HCF1305-1R2-R
Part Number HCF1305-1R2-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 1.2UH 22A 1.9 MOHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 54656 pcs Arkusz danych HCF1305-1R2-R.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Zastawianie Unshielded Seria HCF1305
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
Inne nazwy 513-1511-2
HCF1305-1R2-R-ND
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 1.2µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.197" (5.00mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 1.2µH Unshielded Wirewound Inductor 22A 1.9 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.9 mOhm Max Aktualna ocena 22A
Obecny - Nasycenie 20A