FP1008-180-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1008-180-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: FP1008-180-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FIXED IND 180NH 63A 0.17 MOHM
Arkusze danych: FP1008-180-R.pdf
350 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje FP1008-180-R
Part Number FP1008-180-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 180NH 63A 0.17 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 86621 pcs Arkusz danych FP1008-180-R.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.425" L x 0.315" W (10.80mm x 8.00mm)
Zastawianie Unshielded Seria FP1008
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń Ferrite
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 180nH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.315" (8.00mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 180nH Unshielded Wirewound Inductor 63A 0.17 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.17 mOhm
Aktualna ocena 63A Obecny - Nasycenie -