FNQ-R-1-3/10
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FNQ-R-1-3/10 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: FNQ-R-1-3/10
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FUSE CARTRIDGE 1.3A 600VAC 5AG
Arkusze danych: FNQ-R-1-3/10.pdf
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje FNQ-R-1-3/10
Part Number FNQ-R-1-3/10 Producent Bussmann (Eaton)
Opis FUSE CARTRIDGE 1.3A 600VAC 5AG Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2543 pcs Arkusz danych FNQ-R-1-3/10.pdf
Napięcie znamionowe - AC 600V Rozmiar / Wymiar 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm)
Seria Limitron™ FNQ-R Czas odpowiedzi Slow
Opakowania Bulk Package / Case 5AG, 10mm x 38.1mm
Inne nazwy FNQ-R-1-3-10 temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Holder Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Typ bezpiecznika Cartridge cechy -
Aktualna ocena 1.3A Klasa CC
Zdolność @ Napięcie znamionowe 200kA Zatwierdzenia CE, CSA, UL
Aplikacje Electrical, Industrial
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
FNQ-R-1
FNQ-R-1
Producenci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CARTRIDGE 1A 600VAC 5AG
Na stanie: 4204 pcs
Pobieranie: FNQ-R-1.pdf
RFQ
FNQ-R-1/4
FNQ-R-1/4
Producenci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CARTRIDGE 250MA 600VAC 5AG
Na stanie: 4057 pcs
Pobieranie: FNQ-R-1/4.pdf
RFQ
FNQ-R-1-1/4
FNQ-R-1-1/4
Opis: FUSE CARTRIDGE 1.25A 600VAC 5AG
Pobieranie: FNQ-R-1-1/4.pdf
FNQ-R-1-1/8
FNQ-R-1-1/8
Opis: FUSE CARTRIDGE 1.125A 600VAC 5AG
Pobieranie: FNQ-R-1-1/8.pdf
FNQ-9
FNQ-9
Opis: FUSE CARTRIDGE 9A 500VAC 5AG
Pobieranie: FNQ-9.pdf
FNQ-R-1/2
FNQ-R-1/2
Opis: FUSE CARTRIDGE 500MA 600VAC 5AG
Pobieranie: FNQ-R-1/2.pdf
FNQ-R-1-4/10
FNQ-R-1-4/10
Opis: FUSE CARTRIDGE 1.4A 600VAC 5AG
Pobieranie: FNQ-R-1-4/10.pdf
FNQ-8/10
FNQ-8/10
Opis: FUSE CARTRIDGE 8MA 600VAC 5AG
Pobieranie: FNQ-8/10.pdf
Opis: FUSE CARTRIDGE 1.8A 600VAC 5AG
Pobieranie: FNQ-R-1-8/10.pdf
FNQ-R-10
FNQ-R-10
Opis: FUSE CARTRIDGE 10A 600VAC 5AG
Pobieranie: FNQ-R-10.pdf
FNQ-R-1-1/2
FNQ-R-1-1/2
Opis: FUSE CARTRIDGE 1.5A 600VAC 5AG