DRA125-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRA125-2R2-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DRA125-2R2-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FIXED IND 2.2UH 10.61A 4.8 MOHM
Arkusze danych: DRA125-2R2-R.pdf
600 pcs
1200 pcs
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DRA125-2R2-R
Part Number DRA125-2R2-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 2.2UH 10.61A 4.8 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 71023 pcs Arkusz danych DRA125-2R2-R.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Zastawianie Shielded Seria DRA
oceny AEC-Q200 P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
Inne nazwy 283-3573-2
DRA125-2R2-R-ND
DRA1252R2R
temperatura robocza -40°C ~ 165°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń - Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 2.2µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.236" (6.00mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 10.61A 4.8 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 4.8 mOhm Aktualna ocena 10.61A
Obecny - Nasycenie 15.09A