DR74-R33-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR74-R33-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DR74-R33-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FIXED IND 330NH 6.26A 7.4 MOHM
Arkusze danych: DR74-R33-R.pdf
1100 pcs
3300 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DR74-R33-R
Part Number DR74-R33-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 330NH 6.26A 7.4 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 75997 pcs Arkusz danych DR74-R33-R.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
Zastawianie Shielded Seria DR
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
Inne nazwy 283-4071-2
DR74-R33
DR74-R33-ND
DR74-R33-R-ND
DR74R33R
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 330nH Wysokość - Siedzą (Max) 0.171" (4.35mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 330nH Shielded Wirewound Inductor 6.26A 7.4 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 7.4 mOhm Aktualna ocena 6.26A
Obecny - Nasycenie 18.4A