DR125-4R7-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR125-4R7-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DR125-4R7-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FIXED IND 4.7UH 7.18A 10.5 MOHM
Arkusze danych: DR125-4R7-R.pdf
600 pcs
1200 pcs
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DR125-4R7-R
Part Number DR125-4R7-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 4.7UH 7.18A 10.5 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 77753 pcs Arkusz danych DR125-4R7-R.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Zastawianie Shielded Seria DR
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
Inne nazwy 513-1125-2
DR125-4R7
DR125-4R7-ND
DR1254R7R
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 4.7µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.236" (6.00mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 7.18A 10.5 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 10.5 mOhm Aktualna ocena 7.18A
Obecny - Nasycenie 9.71A