CTX750-2-52M-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CTX750-2-52M-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FIXED IND 750UH 3.4A 208 MOHM TH
Arkusze danych: CTX750-2-52M-R.pdf
36 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CTX750-2-52M-R
Part Number CTX750-2-52M-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 750UH 3.4A 208 MOHM TH Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 8332 pcs Arkusz danych CTX750-2-52M-R.pdf
Rodzaj Toroidal Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 1.394" L x 0.854" W (35.40mm x 21.70mm)
Opakowania Bulk Package / Case Radial
temperatura robocza -40°C ~ 75°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń Iron Powder
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 750µH
Wysokość - Siedzą (Max) 1.787" (45.40mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 750µH Unshielded Toroidal Inductor 3.4A 208 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 208 mOhm Max
Aktualna ocena 3.4A Obecny - Nasycenie 3.4A