CTX50-7-52LP-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
CTX50-7-52LP-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CTX50-7-52LP-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FIXED IND 50UH 10.5A 16.3 MOHM
Arkusze danych: CTX50-7-52LP-R.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CTX50-7-52LP-R
Part Number CTX50-7-52LP-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 50UH 10.5A 16.3 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 19125 pcs Arkusz danych CTX50-7-52LP-R.pdf
Rodzaj Toroidal Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 1.535" Dia (39.00mm)
Opakowania Bulk Package / Case Radial
Inne nazwy 283-3918
CTX50-7-52LP-R-ND
CTX50752LPR
temperatura robocza -40°C ~ 75°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Iron Powder Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 50µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.661" (16.80mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 50µH Unshielded Toroidal Inductor 10.5A 16.3 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 16.3 mOhm Max Aktualna ocena 10.5A
Obecny - Nasycenie 10.2A