CTX32T-R56-R
Przegląd produktów
Part Number: CTX32T-R56-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FIXED IND 560NH 450MA 550 MOHM
Arkusze danych: CTX32T-R56-R.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje CTX32T-R56-R
Part Number CTX32T-R56-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 560NH 450MA 550 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5680 pcs Arkusz danych CTX32T-R56-R.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet 1210 Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Zastawianie Unshielded Seria 1210
oceny - P @ Częstotliwość 30 @ 25.2MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 1210 (3225 Metric)
Inne nazwy CTX32T-R56
CTX32T-R56-ND
temperatura robocza -25°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ceramic Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Częstotliwość indukcyjności - test 25.2MHz Indukcyjność 560nH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.087" (2.20mm) Częstotliwość - samorezonansowa 180MHz
szczegółowy opis 560nH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 550 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 550 mOhm Max
Aktualna ocena 450mA Obecny - Nasycenie -