CTX32CT-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CTX32CT-2R2-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FIXED IND 2.2UH 600MA 230 MOHM
Arkusze danych: CTX32CT-2R2-R.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje CTX32CT-2R2-R
Part Number CTX32CT-2R2-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 2.2UH 600MA 230 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5213 pcs Arkusz danych CTX32CT-2R2-R.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet 1210 Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Zastawianie Unshielded Seria 1210
oceny - P @ Częstotliwość 10 @ 7.96MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 1210 (3225 Metric)
Inne nazwy CTX32CT-2R2
CTX32CT-2R2-ND
temperatura robocza -25°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ceramic Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Częstotliwość indukcyjności - test 7.96MHz Indukcyjność 2.2µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.087" (2.20mm) Częstotliwość - samorezonansowa 68MHz
szczegółowy opis 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 230 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 230 mOhm Max
Aktualna ocena 600mA Obecny - Nasycenie -