CTX250-1-52M-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CTX250-1-52M-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FIXED IND 250UH 1.9A 221 MOHM TH
Arkusze danych: CTX250-1-52M-R.pdf
132 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CTX250-1-52M-R
Part Number CTX250-1-52M-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 250UH 1.9A 221 MOHM TH Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 24034 pcs Arkusz danych CTX250-1-52M-R.pdf
Rodzaj Toroidal Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 1.220" L x 0.630" W (31.00mm x 16.00mm)
Opakowania Bulk Package / Case Radial
Inne nazwy CTX250-1-52M
CTX250-1-52M-ND
temperatura robocza -40°C ~ 75°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Iron Powder Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 250µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.886" (22.50mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 250µH Unshielded Toroidal Inductor 1.9A 221 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 221 mOhm Max Aktualna ocena 1.9A
Obecny - Nasycenie 2.2A