CTX100-5-52M-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
CTX100-5-52M-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CTX100-5-52M-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FIXED IND 100UH 8.2A 26.7 MOHM
Arkusze danych: CTX100-5-52M-R.pdf
45 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CTX100-5-52M-R
Part Number CTX100-5-52M-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 100UH 8.2A 26.7 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 11230 pcs Arkusz danych CTX100-5-52M-R.pdf
Rodzaj Toroidal Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 1.394" L x 0.854" W (35.40mm x 21.70mm)
Zastawianie Unshielded Seria CTX
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Bulk Package / Case Radial
temperatura robocza -40°C ~ 75°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń Iron Powder
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 100µH
Wysokość - Siedzą (Max) 1.583" (40.20mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 100µH Unshielded Toroidal Inductor 8.2A 26.7 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 26.7 mOhm Max
Aktualna ocena 8.2A Obecny - Nasycenie 7.5A