CTX10-1-52-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CTX10-1-52-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FIXED IND 10UH 2.4A 48.1 MOHM TH
Arkusze danych: CTX10-1-52-R.pdf
450 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CTX10-1-52-R
Part Number CTX10-1-52-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 10UH 2.4A 48.1 MOHM TH Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 56950 pcs Arkusz danych CTX10-1-52-R.pdf
Rodzaj Toroidal Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.339" Dia x 0.185" W (8.60mm x 4.70mm)
Zastawianie Unshielded Seria CTX
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Bulk Package / Case Radial
Inne nazwy CTX10-1-52
CTX10-1-52-ND
temperatura robocza -40°C ~ 75°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Iron Powder Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 10µH Wysokość - Siedzą (Max) -
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 10µH Unshielded Toroidal Inductor 2.4A 48.1 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 48.1 mOhm Max Aktualna ocena 2.4A
Obecny - Nasycenie 2.1A