CPLE-2-50TR-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CPLE-2-50TR-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FIXED IND 50NH 40A 0.6 MOHM SMD
Arkusze danych: CPLE-2-50TR-R.pdf
750 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CPLE-2-50TR-R
Part Number CPLE-2-50TR-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 50NH 40A 0.6 MOHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 77224 pcs Arkusz danych CPLE-2-50TR-R.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±20%
Rozmiar / Wymiar 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm) Zastawianie Unshielded
Seria CPL oceny -
P @ Częstotliwość - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Nonstandard temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 1MHz
Indukcyjność 50nH Wysokość - Siedzą (Max) 0.189" (4.80mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 50nH Unshielded Inductor 40A 0.6 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 0.6 mOhm Max Aktualna ocena 40A