BK1/S506-100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK1/S506-100-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: BK1/S506-100-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FUSE GLASS 100MA 250VAC 5X20MM
Arkusze danych: BK1/S506-100-R.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje BK1/S506-100-R
Part Number BK1/S506-100-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis FUSE GLASS 100MA 250VAC 5X20MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 71261 pcs Arkusz danych BK1/S506-100-R.pdf
Napięcie znamionowe - AC 250V Rozmiar / Wymiar 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Seria S506 Czas odpowiedzi Slow
Opakowania Bulk Package / Case 5mm x 20mm
Inne nazwy 283-3295
BK1-S506-100-R
BK1/S506-100-R-ND
BK1/S506100R
temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Holder Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Temperatura topnienia I²t 0.045 Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ bezpiecznika Cartridge, Glass
Odporność na zimno DC 2.8 Ohms Aktualna ocena 100mA
Kolor - Zdolność @ Napięcie znamionowe 35A