BK1/MDA-12-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK1/MDA-12-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: BK1/MDA-12-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FUSE CERAMIC 12A 250VAC 3AB 3AG
Arkusze danych: BK1/MDA-12-R.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje BK1/MDA-12-R
Part Number BK1/MDA-12-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis FUSE CERAMIC 12A 250VAC 3AB 3AG Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4962 pcs Arkusz danych BK1/MDA-12-R.pdf
Napięcie znamionowe - AC 250V Rozmiar / Wymiar 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Seria MDA Czas odpowiedzi Slow
Opakowania Bulk Package / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Inne nazwy BK1-MDA-12-R temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Holder Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Temperatura topnienia I²t 125.18 Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ bezpiecznika Cartridge, Ceramic Odporność na zimno DC 0.00725 Ohms
Aktualna ocena 12A Kolor -
Zdolność @ Napięcie znamionowe 750A Zatwierdzenia CE, CSA, UL