BK1/GMC-300-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: BK1/GMC-300-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FUSE GLASS 300MA 250VAC 5X20MM
Arkusze danych: BK1/GMC-300-R.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje BK1/GMC-300-R
Part Number BK1/GMC-300-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis FUSE GLASS 300MA 250VAC 5X20MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 92594 pcs Arkusz danych BK1/GMC-300-R.pdf
Napięcie znamionowe - AC 250V Rozmiar / Wymiar 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Seria GMC Czas odpowiedzi Medium
Opakowania Bulk Package / Case 5mm x 20mm
Inne nazwy BK1-GMC-300-R temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Holder Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Temperatura topnienia I²t 0.081 Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ bezpiecznika Cartridge, Glass
Odporność na zimno DC 0.838 Ohms Aktualna ocena 300mA
Kolor - Zdolność @ Napięcie znamionowe 35A