BK1/C520-3-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: BK1/C520-3-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FUSE GLASS 3A 250VAC 2AG
Arkusze danych: BK1/C520-3-R.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje BK1/C520-3-R
Part Number BK1/C520-3-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis FUSE GLASS 3A 250VAC 2AG Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 74846 pcs Arkusz danych BK1/C520-3-R.pdf
Napięcie znamionowe - AC 250V Rozmiar / Wymiar 0.205" Dia x 0.570" L (5.20mm x 14.48mm)
Seria C520 Czas odpowiedzi Fast
Opakowania Bulk Package / Case 2AG, 5mm x 15mm
Inne nazwy BK1-C520-3-R temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Holder Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Temperatura topnienia I²t 6.1 Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ bezpiecznika Cartridge, Glass
Odporność na zimno DC 0.038 Ohms Aktualna ocena 3A
Kolor - Zdolność @ Napięcie znamionowe 250V