BK/S506-400-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/S506-400-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: BK/S506-400-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FUSE GLASS 400MA 250VAC 5X20MM
Arkusze danych: BK/S506-400-R.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje BK/S506-400-R
Part Number BK/S506-400-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis FUSE GLASS 400MA 250VAC 5X20MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 109564 pcs Arkusz danych BK/S506-400-R.pdf
Napięcie znamionowe - AC 250V Rozmiar / Wymiar 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Seria S506 Czas odpowiedzi Slow
Opakowania Bulk Package / Case 5mm x 20mm
Inne nazwy 283-2702
BK-S506-400-R
BK/S506-400R
BK/S506400R
temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Holder Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Temperatura topnienia I²t 0.872 Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ bezpiecznika Cartridge, Glass
Odporność na zimno DC 0.31 Ohms Aktualna ocena 400mA
Kolor - Zdolność @ Napięcie znamionowe 35A