BK/S501-63-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/S501-63-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: BK/S501-63-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FUSE CERAMIC 63MA 250VAC 5X20MM
Arkusze danych: BK/S501-63-R.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje BK/S501-63-R
Part Number BK/S501-63-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis FUSE CERAMIC 63MA 250VAC 5X20MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 64942 pcs Arkusz danych BK/S501-63-R.pdf
Napięcie znamionowe - AC 250V Rozmiar / Wymiar 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Seria S501 Czas odpowiedzi Fast
Opakowania Bulk Package / Case 5mm x 20mm
Inne nazwy 283-3874
BK-S501-63-R
BK/S501-63-R-ND
temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Holder Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Temperatura topnienia I²t 0.0005 Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ bezpiecznika Cartridge, Ceramic
Odporność na zimno DC 39 Ohms Aktualna ocena 63mA