BK/S500-400-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/S500-400-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: BK/S500-400-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FUSE GLASS 400MA 250VAC 5X20MM
Arkusze danych: BK/S500-400-R.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje BK/S500-400-R
Part Number BK/S500-400-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis FUSE GLASS 400MA 250VAC 5X20MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 38980 pcs Arkusz danych BK/S500-400-R.pdf
Napięcie znamionowe - AC 250V Rozmiar / Wymiar 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Seria S500 Czas odpowiedzi Fast
Opakowania Bulk Package / Case 5mm x 20mm
Inne nazwy 283-3398
BK-S500-400-R
BK/S500-400-R-ND
BK/S500400R
temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Holder Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Temperatura topnienia I²t 0.18 Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ bezpiecznika Cartridge, Glass
Odporność na zimno DC 2 Ohms Aktualna ocena 400mA
Kolor - Zdolność @ Napięcie znamionowe 35A